top of page

14.08.2019

14.08.2019 kell 14-18  ARS Kunstilinnak, ruum 111


“Teekond välisturgudele” seminarisarjas teine vestlusring, mille fookuses on sel korral agendiga koostöö hästi disainitud toodete eksportimisel. Üheskoos arutleme välisesindaja kaasamise võimaluste üle, ootustest üksteisele ning jagame soovitusi sellele teele asujatele.


Praktiseerivad eksportijad jagavad seminaril isiklikke kogemusi ja know-how’d ning avatud on arutelu teemal, millega peaks arvestama välismaal tegutseva agendiga koostööd alustav ettevõtja. Esinema ning vestlusringis osalema on kutsutud nii agendid kui ettevõtjad, kelle välisturgudel tegutsemine toimub agentide vahendusel.


Agendina tegutsemise praktikast ning erinevate võimaluste üle arutlevad: Aet Alev-Kilg, kes on mitmetele Eesti kaubamärkidele Disainisaadik Hollandis,

Reet Kivi, kes jagab oma seniseid seitsme aastaga kogunenud kogemusi Dubais, Araabia Emiraatides tegutsemisest (OÜ Business Galerii), Jaanika Kikkas, kes on mitmetele Eesti tarbekunsti brände välisturgudele aidanud (A_gate, ARS Showroom), Fashionavant, mida veavad eest Piret Rätsep ja Egle Lätt-Dodge, toetab alustavaid moebrände nende eksporditeel.

Disaintoodete esindajatest jagavad oma eksportturgude kogemusi: Birgit Linnamäe (KODASEMA), Äli Kargoja (August), Peeter Ilison (Marit Ilison).


Seminari modereerib ja oma pikaajalist ning mitmekesist kogemustepagasit rahvusvahelisel areenil jagab kuulajatega Tanel Veenre (Tanel Veenre Jewellery).


Seminari osalustasu on 20 eurot (sh km).

Jälgi programmi täiendusi siin!ARS kunstilinnak korraldab seminari Avatud ARS 2 projekti raames, mida toetab EAS Euroopa Regionaalfondist rahastatud „Loomemajanduse arendamise“ meetmest ning sellega kaasneb osalevatele ettevõtetele vähese tähtsusega riigiabi. Seoses toetuse kasutamisega eeldame osalejatelt, et te nõustute oma andmete kasutamisega EASi aruannetes.

Comments


bottom of page