Majalised 

ARSis on täna enam kui 90 kunstnikku ja loomevaldkonnas tegutsevat või loomevaldkonnaga seotud ettevõtet. Kui soovid kellegagi ühendust võtta, siis leiad siit lehelt meie üürnike kontaktid. 

  • Kostüümilaenutus
    kostyym@gmail.com
    +372 522 2118, +372 5665 1977

    A'la Kostüüm

  • ARS_web_albert_kerstna.jpg

    Albert Kerstna

  • IMG_8826.JPG
    Audiovisuaalne looming
     alyonamovko@gmail.com
    +372 5620 9491

    Alyona Movko

  • Anna Mari Liivrand.jpg
    Kunstnik
    anna.liivrand@gmail.com
    +372 5645 1591

    Anna Mari Liivrand

  • Kunstnik
    a48612220285@gmiail.com
    +372 5604 5119

    Anna Škodenko

  • IMG_8826.JPG
    Portselanmaali stuudio
    portselan@antonius.ee
    +372 505 1950

    Antoniuse Portselan

  • Anu_Samarüütel.jpg
    Disainer ja kunstnik
    anu@samaruutel.com
    +372 521 0857

    Anu Samarüütel

  • IMG_8826.JPG
    Arhitektuurifotograafia
    arnemaasik@gmail.com
    +372 506 6557

    Arne Maasik

  • IMG_8826.JPG
    Keraamika materjalid
    info@arskeraamika.ee
    +372 507 7881

    ARS Keraamika

  • ARS portselan.jpg
    Käsitsi maalitud poertselan
    info@arsportselan.ee
    +372 655 8331

    ARS Portselan

  • ARSi maja kunstnike looming
    E-R 12-18
    pood.arsfactory.ee

    ARS Showroom

  • IMG_8826.JPG
    Maalikunst, graafiline disain
    alisjakobi@gmail.com
    +372 504 0524, +372 5884 9490

    Art Jakobi

  • ars majaline - bränd @köitegaraaž.png
    Köite- ja paberidisain
    brand@branddisain.ee
    +372 520 7344 

    BRäND @köitegaraaž

  • LAURELLI portrait.jpg
    Kunstnik
    camille.laurelli@gmail.com
    +372 5832 1450

    Camille Laurelli

  • IMG_8826.JPG

    Dénes Farkas

  • DF_282x267px_1.jpg
    Disainiteenused
    tallinn@df.ee
    +372 650 3810

    DF · Design Factory

  • IMG_8826.JPG
    Fine Art Printing
    andres@fp2.ee, marko@fp2.ee
    +372 527 0907, +372 5647 7889

    Diesel Art

  • Dint_280x265(x2).jpg
    Graafilise disaini stuudio
    helena@dint.ee
    +372 5565 9458

    Dint

  • Ede Raadik.jpg
    Kunstnik
    raadike@gmail.com
    +372 5650 3458

    Ede Raadik

  • IMG_8826.JPG
    maali õppetool, MA

    Eesti Kunstiakadeemia

  • IMG_8826.JPG
    Disain
    hello@eeter.co
     +372 5350 3870

    Eeter

  • Sisustustekstiilid
    info@elnadisain.ee
    +372 5346 7008

    Elna Kaasik

  • Emer Värk.jpg
    Kunstnik
    emervark@gmail.com
    +372 5635 9306

    Emer Värk

  • Eesti Keraamikute Liit

  • e_e.jpg
    Kübarad ja peakatted
    ee@e-e.ee
    +372 558 5312

    Emma-Elfriide

  • Raamatupidamisteenus
    info@fortnet.ee
    +372 5693 0930

    Fortnet

  • Fideelia-Signe Roots.jpg
    Kunstnik
    fideelia@future.ee
    +372 5380 3081

    Fideelia-Signe Roots

  • FRONT.jpg
    Ehtekunst
    front@front.ee
    +372 5664 3595

    Front

  • Gudrun Koppel.jpg
    Kunstnik
    gudrunheamagi@gmail.com
    +372 5343 9897

    Gudrun Koppel

  • Ehtekunst
    tonis.malkov@artun.ee
    +372 5908 6003

    Jewellry for People

  • IMG_8826.JPG
    Foto- ja installatsioonikunstnik
    johanhenrik.pajupuu@artun.ee
    +372 513 7332

    Johan Henrik Pajupuu

  • Ars_pic_julia_valtanen.jpg
    Illustratsioon ja graafiline disain
    julvaltanen@gmail.com
    +372 5687 3774

    Julia Valtanen

  • IMG_8826.JPG
    Kunstnik
    krislemsalu@gmail.com
    +372 517 2111

    Kris Lemsalu

  • balakina_arsi.jpg
    Illustraator
    balakinapics@gmail.com
    +372 5596 7759

    Katerina Balakina

  • keraamikakeskus_b.jpg
    Keraamikateenused
    info@keraamikakeskus.ee

    Keraamikakeskus

  • Kersti Karu.jpg
    Keraamika
    kersti.karu.keraamika@gmail.com
    +372 5615 0577

    Kersti Karu

  • Catering, peokorraldus
    kukuklubi@gmail.com
    +372 507 4371

    Kohvik Q

  • Kärt Seppel_1.jpg
    Keraamika
    kart.seppel@gmail.com
    +372 5649 7306

    Kärt Seppel

  • mölder_seeriastMA_inazumi_corridor_red_c

    Krista Mölder

  • Kyllike.jpg
    Moedisain
    kyllike@kyllike.ee
    +372 505 1950

    Kyllike

  • ars_image_laivi.jpg
    Kunstnik
    info@laivi.ee

    LAIVI

  • Laura Kuusk.jpg
    Kunstnik
    laurakuusk@gmail.com
    +372 5558 4609

    Laura Kuusk

  • Laura Põld.jpg
    Kunstnik
    pold.laura@gmail.com
    +372 5808 1531

    Laura Põld

  • IMG_8826.JPG
    Kunstnik
    Laurikoppel@gmail.com
    +372 5622 8363

    Lauri Koppel

  • Liisa_Kruusmägi.jpg
    Kunstnik ja illustraator
    liisa.kruusmagi@gmail.com
    +372 5814 1330

    Liisa Kruusmägi

  • Liisi Eelmaa.jpg
    Kunstnik
    liisi.eelmaa@gmail.com
    +372 5383 4442

    Liisi Eelmaa

  • ARS_web_liisi_murula_kerstna.jpg
    Sisearhitekt
    liisi@liisimurula.com
    +372 5664 1018

    Liisi Murula-Kerstna

  • logolvlup.png
    Videomängude muuseum
    info@lvlup.ee
    +372 5858 9262

    LVLup!

  • Maarja_Mäemets.jpg
    Klaasi- ja fotokunstnik
    maarja.maemets@gmail.com
    +372 5348 5091

    Maarja Mäemets

  • Monko_ARS koduleht.jpg
    Kunstnik
    info@margemonko.com
    +372 5698 4161

    Marge Monko

  • IMG_8826.JPG
    Rõivadisain
    margit.salk@mail.ee
    +372 5375 9971

    Margit Salk disain

  • IMG_8826.JPG
    Klaasikunstnik ja disainer
    maria.tamm@eesti.ee
    +372 502 2101

    Maria Tamm

  • Kunstnik, fotograaf
    marivolens@gmail.com
    +372 5650 0814

    Mari Volens

  • Mart Vainre.jpg
    Kunstnik
    martvainre@gmail.com
    tel: +372 5664 9702

    Mart Vainre

  • IMG_8826.JPG
    Disainer, keraamik, ehtekunstnik
    maria@upstairs.com
    +372 5598 8017

    Maria Sidorenko

  • Marit Leevik.jpg
    Keraamika
    maritleevik@hotmail.com
    +372 529 7745

    Marit Leevik

  • Mariia Bonchuk.jpg
    Kunstnik
    m.bonchuk.ua@gmail.com
    +372 5463 3757

    Mariia Bonchuk

  • Illustratsioon ja disain
    marjutammik@hotmail.com
    +372 511 5232

    Marju Tammik

  • IMG_8826.JPG
    Arhitektuur ja disain
    info@meliorad.com
    +372 5660 3440

    Meliorad

  • IMG_8826.JPG
    Kunstnik
    merike@estna.com
     

    Merike Estna

  • mirgoods.jpg
    Käsitöö nahk
    mirgoodsshop@gmail.com
    +372 5628 9344

    Mirgoods

  • Kunst ja keraamika
    merike.hallik1@gmail.com
    +372 5645 1154

    Merike Hallik

  • NukufilmiLastestuudio_ARS__282x267px.jpg
    Animatsioonikool
    info@nukufilmilastestuudio.ee
    +372 6057373, +372 5303 7660

    Nukufilmi Lastestuudio

  • mi_kl.jpg
    Tööstusdisaini lahendused
    mihkel@miklstudio.com
    +372 5901 2803

    MI/KL

  • Mihkel Maripuu.jpg
    Kunstnik
    mihkel@mihkelilus.com
    +372 5568 5925

    Mihkel Ilus

  • Mihkel Maripu_ARSi koduka profiilifoto.p

    Mihkel Maripuu

  • Mihkel Masso.jpg
    Toote- ja tööstusdisain
    info@mihkelmasso.com
    +372 5342 2601

    Mihkel Masso

  • MOKOKO.jpg
    Nahast väikeaksessuaarid
    studio@mokoko.ee

    MOKOKO

  • Metalli- ja puidutööd
    erilahendus@gmail.com
    +372 5344 4696

    Murdosa

  • Metallikunst, näituste teostus
    tonu.narro@artun.ee
    +372 5567 9771

    NARROT

  • NOAR.jpg
    Kunstikeskkond
    info@noar.eu
    +372 5330 0122

    NOAR.eu

  • Digitrükk ja trükiettevalmistus
    ivar@printbox.ee
    +372 505 8009

    PRINTBOX

  • Olivia Verev.jpg

    Olivia Nõgisto

  • Kuresaar.jpg
    Naiste rõivad
    kuresaar@gmail.com
    +372 505 9923

    Piret Kuresaar

  • Piret Rohusaar.jpg
    Maal ja keraamika
    piretipostkast@gmail.com
    +372 510 5843

    Piret Rohusaar

  • IMG_8826.JPG
    Eriefektid ja animatsioon
    sandertuvikene@gmail.com
    +372 5858 5659

    Sander Tuvikene

  • Raili Keiv.jpg
    Tootedisain, keraamika
    railikeiv@gmail.com
    +372 5648 8466

    Raili Keiv

  • Raul Keller.jpg
    Kunstnik
    raul@mkdk.org

    Raul Keller

  • Renzo.jpg
    Helikunst
    renzooh@gmail.com
    +372 5344 2900

    Renzo Alexander

    van Steenbergen

  • Kunstnik
    robinnogisto@gmail.com
    +372 5623 8085

    Robin Nõgisto

  • IMG_8826.JPG
    Ehitus- ja remonditööd
    ruut@ruutehitus.ee
    +372 651 8621

    Ruut Ehitus

  • Sally stuudio.jpg
    Kunstikool
    stuudio@sallystuudio.ee
    +372 641 8518

    Sally Stuudio

  • ambiance-Acrylique-Abstract.jpg
    Kunstitarvete kauplus
    ars@skizze.ee
    +372 659 5550

    SKIZZE

  • Sten1.jpg
    Kunstnik
    sten.saarits@artun.ee
    +372 569 9591

    Sten Saarits

  • ARS_web_stuudio24.jpg
    Fotostuudio / Stuudio rent
    info@stuudio24.ee
    +372 5850 8585

    Stuudio 24

  • Klaasikunst- ja disain
    sigrid.luitsalu@gmail.com
    +372 517 9688

    Stuudio 304

  • majalised_282x267.jpg
    Helistuudio
    margus@sudu.ee
    +372 5373 7645

    Sudu Mastering

  • Sven(web).jpg
    Helikunstnik
    sven.sosnitski@gmail.com
    +372 5304 8848

    Sven Sosnitski

  • Taavi Talve

  • Sving.jpg
    Tantsukool
    info@tsds.ee
    +372 554 1212, +372 527 4841

    Tallinn Swing Dance Society

  • Tamma design1.jpg
    Tootedisain
    Johanna@tammadesign.com
    +372 5621 6209

    Tamma Disain

  • Tarvo Hanno Varres.jpg
    Kunstnik, fotograaf
    tarvo@kollane.net
    +372 5555 1170

    Tarvo Hanno Varres

  • Triin Tamm 1.jpg