top of page

Tüdruku peen ise teadlikkus | Martina Georgina

„Tüdruku peen ise teadlikkus“ on kaasaegse etenduskunsti festivali CPPM Manifestal raames toimuv monoetendus, mille eesmärk on vabastada sügavale peidetud fantaasia, teades, et seda saab teha ainult naeruvääristamise arvelt.

‘Tüdruk’ tahab seda, mida sina tahad, olla cool, näha välja nagu ta teaks, mida ta teeb; oskaks poiste ja nende mänguasjadega sammu pidada. Mida rohkem talle öelda, et ta ei saa, seda rohkem ta tahab.


*****

TÜDRUKU PEEN ISE TEADLIKKUS


„... parkisime koos, ta ütles mulle, mida teha ja ma järgisin kuulekalt. Ja ta oli tagasi oma räpases kohas. Lülitasin mootori välja, siis ta käskis mul süüte sisse jätta, kuid mu isa ei suutnud siiski vastu panna ja hoiatas mind, et ma ei muretseks teda ise sõitma viies. Ma naersin vastu, siis meenus mulle jälle „väikese tüdruku tunne”. ”


Lavastaja ja etendaja MARTINA GEORGINA (MLT) Dramaturg IRA MELKONYAN (UKR) Valguskunstnik HENRY KASCH (EST) Helikujundaja MICHAELA KISLING (AUT) Lavastuskunstnik KRISTEL ZIMMER (EST) Konsultant JIMMY GRIMA (MLT)


Aitäh Ana Sanchez-Colberg, Jüri Nael, Giacomo Veronesi, Keithy Kuuspu, Liisa Saaremäel, Kris Lemsalu, Marleen Suvi, Julia Camilleri, Michael Buhagiar, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Kunstiakadeemia


Toetab Eesti Kultuurkapital
Comments


bottom of page